Продукція > PULSE ELECTRONICS > BBPY00201209400Y00
BBPY00201209400Y00
BBPY00201209400Y00 PULSE ELECTRONICS
Виробник: PULSE ELECTRONICS
Description: PULSE ELECTRONICS - BBPY00201209400Y00 - Ferritperle, 0805 [Metrisch 2012], 40 ohm, 4 A, BBPY Series, 0.02 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051990
Produkthöhe: 0.9mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.02ohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0805 [Metrisch 2012]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 4A
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 40ohm
Produktpalette: BBPY Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 1.25mm
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
на замовлення 3850 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 236
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PULSE ELECTRONICS - BBPY00201209400Y00 - Ferritperle, 0805 [Metrisch 2012], 40 ohm, 4 A, BBPY Series, 0.02 ohm, ± 25%, tariffCode: 85051990, Produkthöhe: 0.9mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.02ohm, Qualifikation: -, isCanonical: Y, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0805 [Metrisch 2012], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 4A, Produktlänge: 2mm, euEccn: NLR, Impedanz: 40ohm, Produktpalette: BBPY Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1.25mm, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).