Продукція > PULSE ELECTRONICS > BBPY00321611122Y00
BBPY00321611122Y00
BBPY00321611122Y00 Pulse Electronics
BBPY_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: FERRITE BEAD 1.2K OHM 1206 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
Current Rating (Max): 1A
DC Resistance (DCR) (Max): 180mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 1.2 kOhms @ 50 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 1.2K OHM 1206 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.051" (1.30mm), Current Rating (Max): 1A, DC Resistance (DCR) (Max): 180mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 1.2 kOhms @ 50 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BBPY00321611122Y00 BBPY00321611122Y00 Виробник : Pulse Electronics EMI-3217982.pdf Ferrite Beads 1 A 25 % IMP=1.2 kOhms Shielded SMD/SMT DCR=180 mOhms - 55 C to + 125 C