Продукція > PULSE ELECTRONICS > BBSY00060303600Y00
BBSY00060303600Y00
BBSY00060303600Y00 Pulse Electronics
BBSY,BBBK_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: FERRITE BEAD 60 OHM 0201 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 200mA
DC Resistance (DCR) (Max): 400mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 60 Ohms @ 100 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 60 OHM 0201 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.013" (0.33mm), Current Rating (Max): 200mA, DC Resistance (DCR) (Max): 400mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 60 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BBSY00060303600Y00 BBSY00060303600Y00 Виробник : Pulse Electronics EMI.pdf Ferrite Beads 200 mA 25 % IMP=60 Ohms Shielded SMD/SMT DCR=400 mOhms - 55 C to + 125 C