Продукція > PULSE ELECTRONICS > BBSY00100505181Y00
BBSY00100505181Y00
BBSY00100505181Y00 Pulse Electronics
EMI.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Ferrite Beads 400 mA 25 % IMP=180 Ohms Shielded SMD/SMT DCR=400 mOhms - 55 C to + 125 C
на замовлення 39890 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 36
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 180 OHM 0402 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.024" (0.60mm), Current Rating (Max): 400mA, DC Resistance (DCR) (Max): 400mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 180 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BBSY00100505181Y00 BBSY00100505181Y00 Виробник : Pulse Electronics BBSY,BBBK_Series.pdf Description: FERRITE BEAD 180 OHM 0402 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.024" (0.60mm)
Current Rating (Max): 400mA
DC Resistance (DCR) (Max): 400mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 180 Ohms @ 100 MHz