Продукція > PULSE ELECTRONICS > BBUP00100505181Y00
BBUP00100505181Y00
BBUP00100505181Y00 Pulse Electronics
BBUP_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: FERRITE BEAD 180 OHM 0402 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.024" (0.60mm)
Current Rating (Max): 1.5A
DC Resistance (DCR) (Max): 90mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 180 Ohms @ 100 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 180 OHM 0402 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.024" (0.60mm), Current Rating (Max): 1.5A, DC Resistance (DCR) (Max): 90mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 180 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BBUP00100505181Y00 BBUP00100505181Y00 Виробник : Pulse Electronics EMI-3217982.pdf Ferrite Beads Chilisin EMI BEAD FILETER For Ultra High Current UseUnder 1 GHz