BC-2003-FH MPD (Memory Protection Devices)
Виробник: MPD (Memory Protection Devices)
Description: "CR2032" RETAINER BULK FLOW HOLE
Packaging: Bulk
Battery Cell Size: Coin, 20.0mm
Number of Cells: 1, 2
Mounting Type: PCB, Through Hole
Style: Retainer
Termination Style: SMD (SMT) Tab
Height Above Board: 0.140" (3.56mm)