Продукція > BOXCO > BC-AGP-112610
BC-AGP-112610
BC-AGP-112610 Boxco
P-Type.pdf
Виробник: Boxco
Description: BOX ABS GRAY 10.236"L X 4.331"W
Features: Hinged, Latches, Lockable, Sealing Gasket
Packaging: Bulk
Color: Light Gray
Size / Dimension: 10.236" L x 4.331" W (260.00mm x 110.00mm)
Material: Plastic, ABS
Thickness: 0.126" (3.20mm)
Height: 3.937" (100.00mm)
Design: Hinged Door, Stainless Steel Latch
Ratings: IP66, IP67, NEMA 4X,6
Container Type: Box
Material Flammability Rating: UL94 HB
Area (L x W): 44.3in² (286cm²)
Part Status: Active
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BOX ABS GRAY 10.236"L X 4.331"W, Features: Hinged, Latches, Lockable, Sealing Gasket, Packaging: Bulk, Color: Light Gray, Size / Dimension: 10.236" L x 4.331" W (260.00mm x 110.00mm), Material: Plastic, ABS, Thickness: 0.126" (3.20mm), Height: 3.937" (100.00mm), Design: Hinged Door, Stainless Steel Latch, Ratings: IP66, IP67, NEMA 4X,6, Container Type: Box, Material Flammability Rating: UL94 HB, Area (L x W): 44.3in² (286cm²), Part Status: Active.