Продукція > BOXCO > BC-AGS-081107
BC-AGS-081107
BC-AGS-081107 Boxco
S-Type.pdf
Виробник: Boxco
Description: BOX ABS GRAY 4.331"L X 3.150"W
Features: Sealing Gasket, Wall Mount
Packaging: Bulk
Color: Light Gray
Size / Dimension: 4.331" L x 3.150" W (110.00mm x 80.00mm)
Material: Plastic, ABS
Height: 2.756" (70.00mm)
Design: Lift-Off Screw Cover
Ratings: IP66, IP67, NEMA 4X,6, UL 508A
Container Type: Box
Material Flammability Rating: UL94 HB
Area (L x W): 13.6in² (88cm²)
на замовлення 27 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BOX ABS GRAY 4.331"L X 3.150"W, Features: Sealing Gasket, Wall Mount, Packaging: Bulk, Color: Light Gray, Size / Dimension: 4.331" L x 3.150" W (110.00mm x 80.00mm), Material: Plastic, ABS, Height: 2.756" (70.00mm), Design: Lift-Off Screw Cover, Ratings: IP66, IP67, NEMA 4X,6, UL 508A, Container Type: Box, Material Flammability Rating: UL94 HB, Area (L x W): 13.6in² (88cm²).