Продукція > BOXCO > BC-AGS-081307
BC-AGS-081307
BC-AGS-081307 Boxco
S-Type.pdf
Виробник: Boxco
Description: BOX ABS GRAY 5.118"L X 3.150"W
Color: Light Gray
Size / Dimension: 5.118" L x 3.150" W (130.00mm x 80.00mm)
Material: Plastic, ABS
Height: 2.756" (70.00mm)
Design: Lift-Off Screw Cover
Ratings: IP66, IP67, NEMA 4X,6, UL 508A
Container Type: Box
Material Flammability Rating: UL94 HB
Area (L x W): 16.1in² (104cm²)
на замовлення 33 шт:
Написати відгук
Description: BOX ABS GRAY 5.118"L X 3.150"W, Features: Sealing Gasket, Wall Mount, Packaging: Bulk, Color: Light Gray, Size / Dimension: 5.118" L x 3.150" W (130.00mm x 80.00mm), Material: Plastic, ABS, Height: 2.756" (70.00mm), Design: Lift-Off Screw Cover, Ratings: IP66, IP67, NEMA 4X,6, UL 508A, Container Type: Box, Material Flammability Rating: UL94 HB, Area (L x W): 16.1in² (104cm²).