Продукція > BOXCO > BC-AGS-141709
BC-AGS-141709
BC-AGS-141709 Boxco
S-Type.pdf
Виробник: Boxco
Description: BOX ABS GRAY 6.693"L X 5.512"W
Packaging: Bulk
Features: Sealing Gasket, Wall Mount
Color: Light Gray
Size / Dimension: 6.693" L x 5.512" W (170.00mm x 140.00mm)
Material: Plastic, ABS
Height: 3.740" (95.00mm)
Design: Lift-Off Screw Cover
Ratings: IP66, IP67, NEMA 4X,6, UL 508A
Container Type: Box
Material Flammability Rating: UL94 HB
Area (L x W): 36.9in² (238cm²)
Part Status: Active
на замовлення 54 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BOX ABS GRAY 6.693"L X 5.512"W, Packaging: Bulk, Features: Sealing Gasket, Wall Mount, Color: Light Gray, Size / Dimension: 6.693" L x 5.512" W (170.00mm x 140.00mm), Material: Plastic, ABS, Height: 3.740" (95.00mm), Design: Lift-Off Screw Cover, Ratings: IP66, IP67, NEMA 4X,6, UL 508A, Container Type: Box, Material Flammability Rating: UL94 HB, Area (L x W): 36.9in² (238cm²), Part Status: Active.