Продукція > BOXCO > BC-AL-101008
BC-AL-101008
BC-AL-101008 Boxco
BC-AL.pdf
Виробник: Boxco
Description: BOX ALUM GRAY 3.937"L X 3.937"W
Features: Sealing Gasket
Packaging: Bulk
Color: Gray
Size / Dimension: 3.937" L x 3.937" W (100.00mm x 100.00mm)
Material: Metal, Aluminum
Height: 3.189" (81.00mm)
Design: Lift-Off Screw Cover
Ratings: IP66, IP67, NEMA 4X,6
Container Type: Box
Area (L x W): 15.5in² (100cm²)
Part Status: Active
на замовлення 6 шт:
Написати відгук
Description: BOX ALUM GRAY 3.937"L X 3.937"W, Features: Sealing Gasket, Packaging: Bulk, Color: Gray, Size / Dimension: 3.937" L x 3.937" W (100.00mm x 100.00mm), Material: Metal, Aluminum, Height: 3.189" (81.00mm), Design: Lift-Off Screw Cover, Ratings: IP66, IP67, NEMA 4X,6, Container Type: Box, Area (L x W): 15.5in² (100cm²), Part Status: Active.