Продукція > BOXCO > BC-AL-101608
BC-AL-101608
BC-AL-101608 Boxco
BC-AL.pdf
Виробник: Boxco
Description: BOX ALUM GRAY 6.299"L X 3.937"W
Features: Sealing Gasket
Packaging: Bulk
Color: Gray
Size / Dimension: 6.299" L x 3.937" W (160.00mm x 100.00mm)
Material: Metal, Aluminum
Height: 3.189" (81.00mm)
Design: Lift-Off Screw Cover
Ratings: IP66, IP67, NEMA 4X,6
Container Type: Box
Area (L x W): 24.8in² (160cm²)
Part Status: Active
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BOX ALUM GRAY 6.299"L X 3.937"W, Features: Sealing Gasket, Packaging: Bulk, Color: Gray, Size / Dimension: 6.299" L x 3.937" W (160.00mm x 100.00mm), Material: Metal, Aluminum, Height: 3.189" (81.00mm), Design: Lift-Off Screw Cover, Ratings: IP66, IP67, NEMA 4X,6, Container Type: Box, Area (L x W): 24.8in² (160cm²), Part Status: Active.