Продукція > BOXCO > BC-AL-162609
BC-AL-162609
BC-AL-162609 Boxco
BC-AL.pdf
Виробник: Boxco
Description: BOX ALUM GRAY 10.236"L X 6.299"W
Packaging: Bulk
Features: Sealing Gasket
Color: Gray
Size / Dimension: 10.236" L x 6.299" W (260.00mm x 160.00mm)
Material: Metal, Aluminum
Height: 3.543" (90.00mm)
Design: Lift-Off Screw Cover
Ratings: IP66, IP67, NEMA 4X,6
Container Type: Box
Area (L x W): 64.5in² (416cm²)
Part Status: Active
на замовлення 6 шт:
Написати відгук
Description: BOX ALUM GRAY 10.236"L X 6.299"W, Packaging: Bulk, Features: Sealing Gasket, Color: Gray, Size / Dimension: 10.236" L x 6.299" W (260.00mm x 160.00mm), Material: Metal, Aluminum, Height: 3.543" (90.00mm), Design: Lift-Off Screw Cover, Ratings: IP66, IP67, NEMA 4X,6, Container Type: Box, Area (L x W): 64.5in² (416cm²), Part Status: Active.