Продукція > BOXCO > BC-ATP-112107
BC-ATP-112107
BC-ATP-112107 Boxco
P-Type.pdf
Виробник: Boxco
Description: BOX ABS CLEAR 8.268"L X 4.331"W
Packaging: Bulk
Features: Hinged, Latches, Lockable, Sealing Gasket
Color: Light Gray, Clear Cover
Size / Dimension: 8.268" L x 4.331" W (210.00mm x 110.00mm)
Material: Plastic, ABS Body, Polycarbonate Cover
Thickness: 0.126" (3.20mm)
Height: 2.953" (75.00mm)
Design: Hinged Door, Stainless Steel Latch
Ratings: IP66, IP67, NEMA 4X,6
Container Type: Box
Material Flammability Rating: UL94 HB
Area (L x W): 35.8in² (231cm²)
на замовлення 255 шт:
Написати відгук
Description: BOX ABS CLEAR 8.268"L X 4.331"W, Packaging: Bulk, Features: Hinged, Latches, Lockable, Sealing Gasket, Color: Light Gray, Clear Cover, Size / Dimension: 8.268" L x 4.331" W (210.00mm x 110.00mm), Material: Plastic, ABS Body, Polycarbonate Cover, Thickness: 0.126" (3.20mm), Height: 2.953" (75.00mm), Design: Hinged Door, Stainless Steel Latch, Ratings: IP66, IP67, NEMA 4X,6, Container Type: Box, Material Flammability Rating: UL94 HB, Area (L x W): 35.8in² (231cm²).