Продукція > BOXCO > BC-ATS-101007
BC-ATS-101007
BC-ATS-101007 Boxco
S-Type.pdf
Виробник: Boxco
Description: BOX ABS CLEAR 3.937"L X 3.937"W
Features: Sealing Gasket, Wall Mount
Packaging: Bulk
Color: Light Gray, Clear Cover
Size / Dimension: 3.937" L x 3.937" W (100.00mm x 100.00mm)
Material: Plastic, ABS Body, Polycarbonate Cover
Height: 2.953" (75.00mm)
Design: Lift-Off Screw Cover
Ratings: IP66, IP67, NEMA 4X,6, UL 508A
Container Type: Box
Material Flammability Rating: UL94 HB
Area (L x W): 15.5in² (100cm²)
Part Status: Active
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BOX ABS CLEAR 3.937"L X 3.937"W, Features: Sealing Gasket, Wall Mount, Packaging: Bulk, Color: Light Gray, Clear Cover, Size / Dimension: 3.937" L x 3.937" W (100.00mm x 100.00mm), Material: Plastic, ABS Body, Polycarbonate Cover, Height: 2.953" (75.00mm), Design: Lift-Off Screw Cover, Ratings: IP66, IP67, NEMA 4X,6, UL 508A, Container Type: Box, Material Flammability Rating: UL94 HB, Area (L x W): 15.5in² (100cm²), Part Status: Active.