Продукція > BOXCO > BC-CTP-101507
BC-CTP-101507
BC-CTP-101507 Boxco
P-Type.pdf
Виробник: Boxco
Description: BOX PC CLEAR 5.906"L X 3.937"W
Packaging: Bulk
Features: Flame Retardant, Hinged, Latches, Lockable, Sealing Gasket
Color: Light Gray, Clear Cover
Size / Dimension: 5.906" L x 3.937" W (150.00mm x 100.00mm)
Material: Plastic, Polycarbonate/Fiberglass
Thickness: 0.126" (3.20mm)
Height: 2.756" (70.00mm)
Design: Hinged Door, Stainless Steel Latch
Ratings: IP66, IP67, NEMA 4X,6, UL 508A
Container Type: Box
Material Flammability Rating: UL94 5VA, UL94 V-0, UL94 HB
Area (L x W): 23.3in² (150cm²)
Part Status: Active
на замовлення 8 шт:
Написати відгук
Description: BOX PC CLEAR 5.906"L X 3.937"W, Packaging: Bulk, Features: Flame Retardant, Hinged, Latches, Lockable, Sealing Gasket, Color: Light Gray, Clear Cover, Size / Dimension: 5.906" L x 3.937" W (150.00mm x 100.00mm), Material: Plastic, Polycarbonate/Fiberglass, Thickness: 0.126" (3.20mm), Height: 2.756" (70.00mm), Design: Hinged Door, Stainless Steel Latch, Ratings: IP66, IP67, NEMA 4X,6, UL 508A, Container Type: Box, Material Flammability Rating: UL94 5VA, UL94 V-0, UL94 HB, Area (L x W): 23.3in² (150cm²), Part Status: Active.