Продукція > BOXCO > BC-CTP-172711
BC-CTP-172711
BC-CTP-172711 Boxco
P-Type.pdf
Виробник: Boxco
Description: BOX PC CLEAR 10.630"L X 6.693"W
Features: Flame Retardant, Hinged, Latches, Lockable, Sealing Gasket
Packaging: Bulk
Color: Light Gray, Clear Cover
Size / Dimension: 10.630" L x 6.693" W (270.00mm x 170.00mm)
Material: Plastic, Polycarbonate/Fiberglass
Thickness: 0.126" (3.20mm)
Height: 4.331" (110.00mm)
Design: Hinged Door, Stainless Steel Latch
Ratings: IP66, IP67, NEMA 4X,6, UL 508A
Container Type: Box
Material Flammability Rating: UL94 5VA, UL94 V-0, UL94 HB
Area (L x W): 71.1in² (459cm²)
Part Status: Active
на замовлення 23 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BOX PC CLEAR 10.630"L X 6.693"W, Features: Flame Retardant, Hinged, Latches, Lockable, Sealing Gasket, Packaging: Bulk, Color: Light Gray, Clear Cover, Size / Dimension: 10.630" L x 6.693" W (270.00mm x 170.00mm), Material: Plastic, Polycarbonate/Fiberglass, Thickness: 0.126" (3.20mm), Height: 4.331" (110.00mm), Design: Hinged Door, Stainless Steel Latch, Ratings: IP66, IP67, NEMA 4X,6, UL 508A, Container Type: Box, Material Flammability Rating: UL94 5VA, UL94 V-0, UL94 HB, Area (L x W): 71.1in² (459cm²), Part Status: Active.