Продукція > BOXCO > BC-CTS-141709
BC-CTS-141709
BC-CTS-141709 Boxco
S-Type.pdf
Виробник: Boxco
Description: BOX PC CLEAR 6.693"L X 5.512"W
Packaging: Bulk
Features: Flame Retardant, Sealing Gasket, Wall Mount
Color: Light Gray, Clear Cover
Size / Dimension: 6.693" L x 5.512" W (170.00mm x 140.00mm)
Material: Plastic, Polycarbonate/Fiberglass
Height: 3.740" (95.00mm)
Design: Lift-Off Screw Cover
Ratings: IP66, IP67, NEMA 4X,6, UL 508A
Container Type: Box
Material Flammability Rating: UL94 5VA, UL94 V-0, UL94 HB
Area (L x W): 36.9in² (238cm²)
Part Status: Active
на замовлення 3 шт:
Написати відгук
Description: BOX PC CLEAR 6.693"L X 5.512"W, Packaging: Bulk, Features: Flame Retardant, Sealing Gasket, Wall Mount, Color: Light Gray, Clear Cover, Size / Dimension: 6.693" L x 5.512" W (170.00mm x 140.00mm), Material: Plastic, Polycarbonate/Fiberglass, Height: 3.740" (95.00mm), Design: Lift-Off Screw Cover, Ratings: IP66, IP67, NEMA 4X,6, UL 508A, Container Type: Box, Material Flammability Rating: UL94 5VA, UL94 V-0, UL94 HB, Area (L x W): 36.9in² (238cm²), Part Status: Active.