Продукція > SELTECH > BC20PD002P30000-3600
BC20PD002P30000-3600
BC20PD002P30000-3600 Seltech
BC20PD002P30000-3600.pdf
Виробник: Seltech
Description: BUZZER PIEZO 20MM RND 3600HZ
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 0.787" Dia (20.00mm)
Technology: Piezo
Port Location: Top
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BUZZER PIEZO 20MM RND 3600HZ, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 0.787" Dia (20.00mm), Technology: Piezo, Port Location: Top.