BC76-1000
BC76-1000 RAYCHEM RPG
clamping-solutions.pdf
Виробник: RAYCHEM RPG
Category: Cable Ties – Metal
Description: Cable tie; L: 1000mm; W: 7.9mm; acid resistant steel AISI 316
Type of cable accessories: cable tie
Length: 1m
Tie width: 7.9mm
Tie material: acid resistant steel AISI 316
Tie strength: 1112N
Colour: black
Loop diameter max: 304mm
Plating material: polyester
Thickness: 0.25mm
Resistance to: UV rays
Operating temperature: -60...150°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Cable Ties – Metal, Description: Cable tie; L: 1000mm; W: 7.9mm; acid resistant steel AISI 316, Type of cable accessories: cable tie, Length: 1m, Tie width: 7.9mm, Tie material: acid resistant steel AISI 316, Tie strength: 1112N, Colour: black, Loop diameter max: 304mm, Plating material: polyester, Thickness: 0.25mm, Resistance to: UV rays, Operating temperature: -60...150°C.