BCAP0010P270S01 (Maxwell)
BCAP0010P270S01 (Maxwell) Nesscap / Maxwell
eshsr_0003c0-002r7.pdf
Код товару: 60337
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Nesscap / Maxwell
Ємність: 10 F
Роб.напруга: 2,7 V
Габарити,міжвив.відстань: L=30 mm; D=10 mm
Опис: Суперконденсатор. Відхилення ємності -10%/+ 20%, внутрішній опір AC < 26mOhm DC < 34mOhm, струм витоку 0,023mA, температурний діапазон -40 − 65 °C, термін служби при 25 °C - 500тис. циклів
Струм_розряду,макс: 10,1 A
у наявності 4 шт:
4 шт - склад
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
З цим товаром купують
100nH 5% 0603 (SWI0603CTR10J-Hitano) індуктивність
Код товару: 14610
SWI0603CT_080418.pdf
Виробник: Hitano
Номінал, nH: 100 nH
Точність: ±5%
Характеристики: Дротова на кераміці; IDC max=400mA
Номінальний струм: 400 mA
Опір: 0,63 Ohm
у наявності: 531 шт
297 шт - РАДІОМАГ-Львів
35 шт - РАДІОМАГ-Харків
199 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
47nH 1206 індуктивність
47nH 1206 індуктивність
Номінал: 47 nH
у наявності: 147 шт
49 шт - РАДІОМАГ-Львів
63 шт - РАДІОМАГ-Харків
35 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 3
SND0705-560K (56uH, ±10%, 0.94A, 0.24Ohm, SMD: 7.8x7.0mm, h=5.0mm) Anla Tech (дросель силовий)
SND.pdf
Виробник: AnlaTech/IH
Індуктивності, дроселі > Дроселі силові SMD
Номінал: 56 µH
Точність: ±10%
Характеристики: Силова, дротяна на феритовій гантелі, 56uH, ±10%, Idc=0.94А, Rdc=0.24 Ohm, SMD: 7.8x7.0mm, h=5.0mm
Тип: SND0705
Габарити: 7,8x7,0мм, h=5,0мм
Робочий струм, А: 0.94A
у наявності: 715 шт
604 шт - склад
31 шт - РАДІОМАГ-Київ
40 шт - РАДІОМАГ-Львів
10 шт - РАДІОМАГ-Харків
30 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 3
120nH 1206 (AWI322522-R12-AnlaTech/IH) індуктивність
AWI.pdf
Виробник: AnlaTech/IH
Номінал: 120 nH
Опис і характеристики: супресор
Номінальний струм: 450 mA
Опір: 0,22 Ohm