BCC1200-1121-LI
BCC1200-1121-LI AUTEC POWER SYSTEMS
Виробник: AUTEC POWER SYSTEMS
Description: Industrial Battery Charger, Powe
Packaging: Case
Battery Cell Size: 12V
Size / Dimension: 13.11" L x 6.89" W x 3.54" H (333.00mm x 175.00mm x 90.00mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 100 ~ 264VAC
Type: Enclosed
Termination Style: IEC 320-C14
Power - Max: 1.2kW
Voltage - Nominal: 12V
Charge Current - Max: 50A
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Industrial Battery Charger, Powe, Packaging: Case, Battery Cell Size: 12V, Size / Dimension: 13.11" L x 6.89" W x 3.54" H (333.00mm x 175.00mm x 90.00mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 100 ~ 264VAC, Type: Enclosed, Termination Style: IEC 320-C14, Power - Max: 1.2kW, Voltage - Nominal: 12V, Charge Current - Max: 50A, Part Status: Active.