BCC1500-11441-LI
BCC1500-11441-LI AUTEC POWER SYSTEMS
Виробник: AUTEC POWER SYSTEMS
Description: BATT CHARGER ENCLOSED 144V 10A
Packaging: Case
Size / Dimension: 13.11" L x 6.89" W x 3.54" H (333.00mm x 175.00mm x 90.00mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 100 ~ 264VAC
Type: Enclosed
Termination Style: IEC 320-C14
Power - Max: 1.5kW
Voltage - Nominal: 144V
Charge Current - Max: 10A
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BATT CHARGER ENCLOSED 144V 10A, Packaging: Case, Size / Dimension: 13.11" L x 6.89" W x 3.54" H (333.00mm x 175.00mm x 90.00mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 100 ~ 264VAC, Type: Enclosed, Termination Style: IEC 320-C14, Power - Max: 1.5kW, Voltage - Nominal: 144V, Charge Current - Max: 10A.