BCD380P475C1K2A30
BCD380P475C1K2A30 Vicor Corporation
ug_Analog_LV_HV_6123_BCM_EvalBoard.pdf
Виробник: Vicor Corporation
Description: 380VIN BCM DEMO 48VOUT 1200W
Packaging: Bulk
Voltage - Output: 47.5V
Voltage - Input: 260V ~ 410V
Current - Output: 25.7A
Frequency - Switching: 1.25MHz
Regulator Topology: Buck
Board Type: Fully Populated
Utilized IC / Part: BCM380y475x1K2A30
Supplied Contents: Board(s)
Main Purpose: DC/DC, Step Down
Outputs and Type: 1, Isolated
Power - Output: 1.2 kW
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 380VIN BCM DEMO 48VOUT 1200W, Packaging: Bulk, Voltage - Output: 47.5V, Voltage - Input: 260V ~ 410V, Current - Output: 25.7A, Frequency - Switching: 1.25MHz, Regulator Topology: Buck, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: BCM380y475x1K2A30, Supplied Contents: Board(s), Main Purpose: DC/DC, Step Down, Outputs and Type: 1, Isolated, Power - Output: 1.2 kW.