Продукція > BIGCAP > BCE005R5C474FS
BCE005R5C474FS
BCE005R5C474FS BIGCAP
BCE-Coin Type 5.5V.pdf
Виробник: BIGCAP
Category: Supercapacitors
Description: Supercapacitor; THT; 0.47F; 5.5VDC; ±20%; Ø13.5x7.3mm; -25÷70°C
Mounting: THT
Capacitance: 0.47F
Operating voltage: 5.5V DC
Tolerance: ±20%
Body dimensions: Ø13.5x7.3mm
Operating temperature: -25...70°C
Height: 7.3mm
Diameter: 13.5mm
Trade name: EDLC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Supercapacitors, Description: Supercapacitor; THT; 0.47F; 5.5VDC; ±20%; Ø13.5x7.3mm; -25÷70°C, Type of capacitor: supercapacitor, Kind of capacitor: backup capacitor, Mounting: THT, Capacitance: 0.47F, Operating voltage: 5.5V DC, Tolerance: ±20%, Body dimensions: Ø13.5x7.3mm, Operating temperature: -25...70°C, Height: 7.3mm, Diameter: 13.5mm, Trade name: EDLC.