Продукція > BIGCAP > BCE005R5H104FS
BCE005R5H104FS
BCE005R5H104FS BIGCAP
BCE-Coin Type 5.5V.pdf
Виробник: BIGCAP
Category: Supercapacitors
Description: Supercapacitor; THT; 0.1F; 5.5VDC; ±20%; Ø11.5x6mm; -25÷70°C; H: 6mm
Capacitance: 0.1F
Operating voltage: 5.5V DC
Mounting: THT
Operating temperature: -25...70°C
Tolerance: ±20%
Height: 6mm
Body dimensions: Ø11.5x6mm
Diameter: 11.5mm
на замовлення 458 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Supercapacitors, Description: Supercapacitor; THT; 0.1F; 5.5VDC; ±20%; Ø11.5x6mm; -25÷70°C; H: 6mm, Capacitance: 0.1F, Operating voltage: 5.5V DC, Kind of capacitor: backup capacitor, Trade name: EDLC, Type of capacitor: supercapacitor, Mounting: THT, Operating temperature: -25...70°C, Tolerance: ±20%, Height: 6mm, Body dimensions: Ø11.5x6mm, Diameter: 11.5mm.