Продукція > BIGCAP > BCE005R5H334FBS
BCE005R5H334FBS
BCE005R5H334FBS BIGCAP
BCE-Coin Type 5.5V.pdf
Виробник: BIGCAP
Category: Supercapacitors
Description: Supercapacitor; THT; 0.33F; 5.5VDC; ±20%; Ø11.5x6mm; -25÷70°C; EDLC
Type of capacitor: supercapacitor
Mounting: THT
Capacitance: 0.33F
Operating voltage: 5.5V DC
Tolerance: ±20%
Body dimensions: Ø11.5x6mm
Operating temperature: -25...70°C
Height: 6mm
Diameter: 11.5mm
Trade name: EDLC
Kind of capacitor: backup capacitor
на замовлення 1756 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Supercapacitors, Description: Supercapacitor; THT; 0.33F; 5.5VDC; ±20%; Ø11.5x6mm; -25÷70°C; EDLC, Type of capacitor: supercapacitor, Mounting: THT, Capacitance: 0.33F, Operating voltage: 5.5V DC, Tolerance: ±20%, Body dimensions: Ø11.5x6mm, Operating temperature: -25...70°C, Height: 6mm, Diameter: 11.5mm, Trade name: EDLC, Kind of capacitor: backup capacitor.