Продукція > PFLITSCH > BCIB-H-12-BK
BCIB-H-12-BK
BCIB-H-12-BK Pflitsch
bcib-h-12-bk.html
Виробник: Pflitsch
Description: T-CONNECTOR FOR CORRUGATED PIPES
Packaging: Bag
Color: Black
Material: Polyamide (PA12), Nylon 12
Length: 164' (50.00m)
Type: Wire Loom, Protective Hose
Operating Temperature: -40°C ~ 120°C
Diameter - Outside: 0.622" (15.80mm)
Diameter - Inside: 0.472" (12.00mm)
Material Flammability Rating: UL94 HB
Type Attributes: Convoluted, Corrugated
Wall Thickness: 0.016" (0.40mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: T-CONNECTOR FOR CORRUGATED PIPES, Packaging: Bag, Color: Black, Material: Polyamide (PA12), Nylon 12, Length: 164' (50.00m), Type: Wire Loom, Protective Hose, Operating Temperature: -40°C ~ 120°C, Diameter - Outside: 0.622" (15.80mm), Diameter - Inside: 0.472" (12.00mm), Material Flammability Rating: UL94 HB, Type Attributes: Convoluted, Corrugated, Wall Thickness: 0.016" (0.40mm).