Продукція > PFLITSCH > BCIV-S-12-BG
BCIV-S-12-BG
BCIV-S-12-BG Pflitsch
BCIV-S-12-BG.pdf
Виробник: Pflitsch
Description: T-CONNECTOR FOR CORRUGATED PIPES
Packaging: Bag
Color: Black
Material: Polyamide (PA12), Nylon 12
Length: 164' (50.00m)
Type: Wire Loom, Protective Hose
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Diameter - Outside: 0.622" (15.80mm)
Diameter - Inside: 0.472" (12.00mm)
Material Flammability Rating: UL94 V-2
Type Attributes: Convoluted, Corrugated
Wall Thickness: 0.012" (0.30mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: T-CONNECTOR FOR CORRUGATED PIPES, Packaging: Bag, Color: Black, Material: Polyamide (PA12), Nylon 12, Length: 164' (50.00m), Type: Wire Loom, Protective Hose, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Diameter - Outside: 0.622" (15.80mm), Diameter - Inside: 0.472" (12.00mm), Material Flammability Rating: UL94 V-2, Type Attributes: Convoluted, Corrugated, Wall Thickness: 0.012" (0.30mm).