Продукція > PFLITSCH > BCIV-S-36-BK
BCIV-S-36-BK
BCIV-S-36-BK Pflitsch
BCIV-S-36-BK.pdf
Виробник: Pflitsch
Description: T-CONNECTOR FOR CORRUGATED PIPES
Packaging: Bag
Color: Black
Material: Polyamide (PA12), Nylon 12
Length: 82.02' (25.00m)
Type: Wire Loom, Protective Hose
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Diameter - Outside: 1.665" (42.30mm)
Diameter - Inside: 1.417" (36.00mm)
Material Flammability Rating: UL94 V-2
Type Attributes: Convoluted, Corrugated
Wall Thickness: 0.016" (0.40mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: T-CONNECTOR FOR CORRUGATED PIPES, Packaging: Bag, Color: Black, Material: Polyamide (PA12), Nylon 12, Length: 82.02' (25.00m), Type: Wire Loom, Protective Hose, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Diameter - Outside: 1.665" (42.30mm), Diameter - Inside: 1.417" (36.00mm), Material Flammability Rating: UL94 V-2, Type Attributes: Convoluted, Corrugated, Wall Thickness: 0.016" (0.40mm).