BCM352T125M300A00
BCM352T125M300A00 Vicor Corporation
BCM352_125_300A00.pdf
Виробник: Vicor Corporation
Description: DC DC CONVERTER 12.5V 300W
Features: Remote On/Off, UVLO
Packaging: Tray
Package / Case: Module
Size / Dimension: 1.28" L x 0.87" W x 0.26" H (32.5mm x 22.0mm x 6.7mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Bus Converter Module
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 365V
Efficiency: 95.3%
Current - Output (Max): 24A
Voltage - Input (Min): 330V
Voltage - Output 1: 12.5V
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 300 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4.242 kV
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 12.5V 300W, Features: Remote On/Off, UVLO, Packaging: Tray, Package / Case: Module, Size / Dimension: 1.28" L x 0.87" W x 0.26" H (32.5mm x 22.0mm x 6.7mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Bus Converter Module, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 365V, Efficiency: 95.3%, Current - Output (Max): 24A, Voltage - Input (Min): 330V, Voltage - Output 1: 12.5V, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 300 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4.242 kV.