BCM380P475C1K2A30
BCM380P475C1K2A30 Vicor Corporation
ds_BCM6123xD1E5126yzz.pdf
Виробник: Vicor Corporation
Description: DC DC CONVERTER 47.5V 1200W
Packaging: Tray
Features: OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Package / Case: 9-DIP Module
Size / Dimension: 2.49" L x 0.90" W x 0.29" H (63.3mm x 22.8mm x 7.3mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Intermediate Bus Converter
Operating Temperature: 0°C ~ 100°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 410V
Efficiency: 97.9%
Current - Output (Max): 25.7A
Voltage - Input (Min): 260V
Voltage - Output 1: 47.5V
Power (Watts): 1200 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4.242 kV
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 47.5V 1200W, Packaging: Tray, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO, Package / Case: 9-DIP Module, Size / Dimension: 2.49" L x 0.90" W x 0.29" H (63.3mm x 22.8mm x 7.3mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Intermediate Bus Converter, Operating Temperature: 0°C ~ 100°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 410V, Efficiency: 97.9%, Current - Output (Max): 25.7A, Voltage - Input (Min): 260V, Voltage - Output 1: 47.5V, Power (Watts): 1200 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4.242 kV.