BCM380P475T800A31
BCM380P475T800A31 Vicor Corporation
ds_BCM380P475T800A31.pdf
Виробник: Vicor Corporation
Description: DC DC CONVERTER 47.5V 800W
Packaging: Bulk
Features: OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Package / Case: Module
Size / Dimension: 2.49" L x 0.90" W x 0.29" H (63.3mm x 22.8mm x 7.3mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Bus Converter Module
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 410V
Efficiency: 97.5%
Current - Output (Max): 16.9A
Voltage - Input (Min): 260V
Voltage - Output 1: 47.5V
Power (Watts): 800 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4.242 kV
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 47.5V 800W, Packaging: Bulk, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO, Package / Case: Module, Size / Dimension: 2.49" L x 0.90" W x 0.29" H (63.3mm x 22.8mm x 7.3mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Bus Converter Module, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 410V, Efficiency: 97.5%, Current - Output (Max): 16.9A, Voltage - Input (Min): 260V, Voltage - Output 1: 47.5V, Power (Watts): 800 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4.242 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BCM380P475T800A31 BCM380P475T800A31 Виробник : Vicor ds_BCM6123xD1E5116yzz-3044863.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 800W Isltd DC DC Cnvrtr digital comms