Продукція > VICOR CORPORATION > BCM3814B60E15A3C10
BCM3814B60E15A3C10
BCM3814B60E15A3C10 Vicor Corporation
ds_BCM3814x60E15A3yzz.pdf
Виробник: Vicor Corporation
Description: DC DC CONVERTER 13.5V 1.755 KW
Features: OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Packaging: Tray
Package / Case: Module
Size / Dimension: 3.76" L x 1.40" W x 0.37" H (95.6mm x 35.5mm x 9.4mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Bus Converter Module
Operating Temperature: -20°C ~ 100°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 60V
Efficiency: 97%
Current - Output (Max): 130A
Voltage - Input (Min): 36V
Voltage - Output 1: 13.5V
Power (Watts): 1.755 kW
Number of Outputs: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 13.5V 1.755 KW, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO, Packaging: Tray, Package / Case: Module, Size / Dimension: 3.76" L x 1.40" W x 0.37" H (95.6mm x 35.5mm x 9.4mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Bus Converter Module, Operating Temperature: -20°C ~ 100°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 60V, Efficiency: 97%, Current - Output (Max): 130A, Voltage - Input (Min): 36V, Voltage - Output 1: 13.5V, Power (Watts): 1.755 kW, Number of Outputs: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BCM3814B60E15A3C10 Виробник : Vicor ds_BCM3814x60E15A3yzz.pdf Isolated DC/DC Converters VBCM 3814 54V 13.5V/1755W C LP