Продукція > VICOR > BCM384P120T1K5AC1
BCM384P120T1K5AC1
BCM384P120T1K5AC1 Vicor
ds_BCM6123TD1E13A3TB1_VICOR-3044833.pdf
Виробник: Vicor
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 1,500W Isltd DC DC Cnvrtr digital comms
на замовлення 25 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 12V 1500W, Packaging: Tray, Features: OCP, OTP, SCP, UVLO, Package / Case: 24-DIP Module, Size / Dimension: 2.40" L x 0.99" W x 0.29" H (61.0mm x 25.1mm x 7.3mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Bus Converter Module, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 410V, Efficiency: 97.4%, Current - Output (Max): 125A, Voltage - Input (Min): 260V, Voltage - Output 1: 12V, Power (Watts): 1500 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4.242 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BCM384P120T1K5AC1 BCM384P120T1K5AC1 Виробник : Vicor Corporation ds_BCM384P120T1K5AC1.pdf Description: DC DC CONVERTER 12V 1500W
Packaging: Tray
Features: OCP, OTP, SCP, UVLO
Package / Case: 24-DIP Module
Size / Dimension: 2.40" L x 0.99" W x 0.29" H (61.0mm x 25.1mm x 7.3mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Bus Converter Module
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 410V
Efficiency: 97.4%
Current - Output (Max): 125A
Voltage - Input (Min): 260V
Voltage - Output 1: 12V
Power (Watts): 1500 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4.242 kV