BCM384P120T800ACR
BCM384P120T800ACR Vicor Corporation
ds_BCM6123xD1E1368yzz.pdf
Виробник: Vicor Corporation
Description: DC DC CONVERTER 12V 800W
Packaging: Tray
Features: OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Package / Case: 24-DIP Module
Size / Dimension: 2.40" L x 0.99" W x 0.29" H (61.0mm x 25.1mm x 7.3mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Bus Converter Module
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 410V
Efficiency: 97.4%
Current - Output (Max): 68A
Voltage - Input (Min): 260V
Voltage - Output 1: 12V
Power (Watts): 800 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4.242 kV
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 12V 800W, Packaging: Tray, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO, Package / Case: 24-DIP Module, Size / Dimension: 2.40" L x 0.99" W x 0.29" H (61.0mm x 25.1mm x 7.3mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Bus Converter Module, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 410V, Efficiency: 97.4%, Current - Output (Max): 68A, Voltage - Input (Min): 260V, Voltage - Output 1: 12V, Power (Watts): 800 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4.242 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BCM384P120T800ACR BCM384P120T800ACR Виробник : Vicor ds_BCM6123xD1E1368yzz-3044974.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 800W K=1/32 TH