BD10IA5JEFJ-E2
BD10IA5JEFJ-E2 ROHM Semiconductor
Виробник: ROHM Semiconductor
LDO Voltage Regulators PMIC, LDO Regulator 7V Input, 1.0V Fixed Output, 0.5A
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук