Продукція > PULSE ELECTRONICS > BDAA002520101R5MC1
BDAA002520101R5MC1 Pulse Electronics
bdaa002016101r0mc1
Виробник: Pulse Electronics
Description: CLOSED MAGNETIC CIRCUIT TYPEMOLD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 75mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 3.1A
Inductance Frequency - Test: 2 MHz
Supplier Device Package: 1008
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 2.4 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CLOSED MAGNETIC CIRCUIT TYPEMOLD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 75mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 3.1A, Inductance Frequency - Test: 2 MHz, Supplier Device Package: 1008, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 2.4 A.