Продукція > PULSE ELECTRONICS > BDAA003225101R0MC1
BDAA003225101R0MC1 Pulse Electronics
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 46mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 4.1A
Inductance Frequency - Test: 2 MHz
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 3.3 A
Написати відгук
Description: CLOSED MAGNETIC CIRCUIT TYPEMOLD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 46mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 4.1A, Inductance Frequency - Test: 2 MHz, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 3.3 A.
Інші пропозиції BDAA003225101R0MC1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BDAA003225101R0MC1 BDAA003225101R0MC1 Виробник : Pulse Electronics DATASHEET_BDAA00322510SERIES_C1.pdf Power Inductors - SMD 1uH 4.1Apk 20% 3.5x2.8x1.0mm DCR=46mOhms Molded