Продукція > PULSE ELECTRONICS > BDBB002016081R0MC1
BDBB002016081R0MC1 Pulse Electronics
bdbb002016081r0mc1
Виробник: Pulse Electronics
Description: CLOSED MAGNETIC CIRCUIT TYPEMOLD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0806 (2016 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 48mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 3.8A
Inductance Frequency - Test: 2 MHz
Supplier Device Package: 0806
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 3.7 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CLOSED MAGNETIC CIRCUIT TYPEMOLD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 0806 (2016 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 48mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 3.8A, Inductance Frequency - Test: 2 MHz, Supplier Device Package: 0806, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 3.7 A.