Продукція > PULSE ELECTRONICS > BDCC002520121R0MCC
BDCC002520121R0MCC Pulse Electronics
datasheet_bdcc_1722185903-3193757.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD 1 uH 3.3A 40 mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук