BDE-MB1352P71UU
BDE-MB1352P71UU BDE Technology
20221115153116251625.pdf
Виробник: BDE Technology
Description: RF TXRX MOD BT U.FL U.FL SMD
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 868MHz, 915MHz, 2.4GHz
Memory Size: 704kB Flash, 144kB RAM
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 1.8V ~ 3.8V
Current - Receiving: 5.4mA ~ 7.1mA
Current - Transmitting: 8mA ~ 101mA