BDE-MP2652P7N32
BDE-MP2652P7N32 BDE Technology
20221116113191639163.pdf
Виробник: BDE Technology
Description: RF TXRX MODULE BLUETOOTH SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 42-SMD Module
Sensitivity: -104dBm
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.4GHz
Memory Size: 704kB Flash, 144kB RAM
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 1.8V ~ 3.8V
Power - Output: 20dBm
Data Rate: 2Mbps
Protocol: Bluetooth v5.0, Thread, Zigbee
Current - Receiving: 6.4mA
Current - Transmitting: 7.3mA ~ 101mA