BDE-RFM214-868
BDE-RFM214-868 BDE Technology
20210806142338553855.pdf
Виробник: BDE Technology
Description: RF TXRX MODULE ISM < 1GHZ SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 18-SMD Module
Sensitivity: -124dBm
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 868MHz
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 1.8V ~ 3.8V
Power - Output: 15dBm
Data Rate: 50kbps
Current - Receiving: 5.4mA
Current - Transmitting: 13.4mA
Antenna Type: Antenna Not Included
RF Family/Standard: General ISM < 1GHz
Part Status: Active
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF TXRX MODULE ISM < 1GHZ SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 18-SMD Module, Sensitivity: -124dBm, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 868MHz, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 1.8V ~ 3.8V, Power - Output: 15dBm, Data Rate: 50kbps, Current - Receiving: 5.4mA, Current - Transmitting: 13.4mA, Antenna Type: Antenna Not Included, RF Family/Standard: General ISM < 1GHz, Part Status: Active, DigiKey Programmable: Not Verified.