BDS2A10068RK
BDS2A10068RK TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773308&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES CHAS MNT 68 OHM 10% 100W
Packaging: Tray
Power (Watts): 100W
Tolerance: ±10%
Package / Case: SOT-227-2
Temperature Coefficient: ±150ppm/°C
Size / Dimension: 1.488" L x 1.000" W (37.80mm x 25.40mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Epoxy Coated
Height - Seated (Max): 0.827" (21.00mm)
Resistance: 68 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 68 OHM 10% 100W, Packaging: Tray, Power (Watts): 100W, Tolerance: ±10%, Lead Style: M4 Threaded, Features: RF, High Frequency, Package / Case: SOT-227-2, Temperature Coefficient: ±150ppm/°C, Size / Dimension: 1.488" L x 1.000" W (37.80mm x 25.40mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Epoxy Coated, Height - Seated (Max): 0.827" (21.00mm), Resistance: 68 Ohms.
Інші пропозиції BDS2A10068RK
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BDS2A10068RK Виробник : TE Connectivity / Holsworthy DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773308&DocType=DS&DocLang=English Planar Resistors - Chassis Mount BDS 2 A 100 68R 10%