BE2407NG
BE2407NG Wöhrle
Виробник: Wöhrle
Description: Energy Storage, 24 Volt, 7.2 Ah,
Packaging: Case
Battery Cell Size: 24V
Capacity: 7.2Ah
Size / Dimension: 8.33" L x 5.00" W x 4.30" H (211.5mm x 127.0mm x 109.2mm)
Battery Chemistry: Lead Acid (VRLA)
Voltage - Rated: 24 V
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис BE2407NG Wöhrle
Description: Energy Storage, 24 Volt, 7.2 Ah,, Packaging: Case, Battery Cell Size: 24V, Capacity: 7.2Ah, Size / Dimension: 8.33" L x 5.00" W x 4.30" H (211.5mm x 127.0mm x 109.2mm), Battery Chemistry: Lead Acid (VRLA), Voltage - Rated: 24 V.