BE2412NG
BE2412NG Wöhrle
Виробник: Wöhrle
Description: Energy Storage, 24 Volt, 12.0 Ah
Packaging: Case
Capacity: 12Ah
Size / Dimension: 4.53" L x 9.49" W x 6.26" H (115.1mm x 241.0mm x 159.0mm)
Battery Chemistry: Lead Acid (VRLA)
Voltage - Rated: 24 V
на замовлення 80 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис BE2412NG Wöhrle
Description: Energy Storage, 24 Volt, 12.0 Ah, Packaging: Case, Capacity: 12Ah, Size / Dimension: 4.53" L x 9.49" W x 6.26" H (115.1mm x 241.0mm x 159.0mm), Battery Chemistry: Lead Acid (VRLA), Voltage - Rated: 24 V.