Продукція > OLIMEX LTD > BEARING-NP6X27
BEARING-NP6X27 Olimex LTD
Виробник: Olimex LTD
Description: IC
Packaging: Bulk
Type: Pulley
Specifications: 1.063" (27.00mm) Outer Diameter x 0.295" (7.50mm) Width
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC, Packaging: Bulk, Type: Pulley, Specifications: 1.063" (27.00mm) Outer Diameter x 0.295" (7.50mm) Width.