Продукція > BALLUFF > BES M08EF-PSC15B-BP02-003
BES M08EF-PSC15B-BP02-003
BES M08EF-PSC15B-BP02-003 BALLUFF
Виробник: BALLUFF
Category: DC Cylindrical Inductive Sensors
Description: Sensor: inductive; OUT: PNP NO; 0÷1.5mm; 10÷30VDC; M8; 2m; IP68; 5kHz
Type of sensor: inductive
Output configuration: PNP NO
Range: 0...1.5mm
Supply voltage: 10...30V DC
Switch housing: M8
Connection: cables
Lead length: 2m
IP rating: IP68
Operating temperature: -40...85°C
Kind of forehead: embedded
Body material: stainless steel
Switching frequency max: 5kHz
Overall length: 40mm
на замовлення 12 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: DC Cylindrical Inductive Sensors, Description: Sensor: inductive; OUT: PNP NO; 0÷1.5mm; 10÷30VDC; M8; 2m; IP68; 5kHz, Type of sensor: inductive, Output configuration: PNP NO, Range: 0...1.5mm, Supply voltage: 10...30V DC, Switch housing: M8, Connection: cables, Lead length: 2m, IP rating: IP68, Operating temperature: -40...85°C, Kind of forehead: embedded, Body material: stainless steel, Switching frequency max: 5kHz, Overall length: 40mm.