BEWCA18WBB
BEWCA18WBB Blu Element
Виробник: Blu Element
Description: AC/DC WALL MT ADPT 5V/9V/12V 18W
Packaging: Box
Voltage - Output: 5V, 9V, 12V
Output Connector: USB A Receptacle, USB C Receptacle
Voltage - Input: 110 ~ 240 VAC
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Fixed Blade
Form: Wall Mount (Class II)
Current - Output (Max): 3A, 2A, 1.5A
Input Connector: NEMA 1-15P
Region Utilized: North America
Part Status: Active
Power (Watts): 18 W
на замовлення 514 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC WALL MT ADPT 5V/9V/12V 18W, Packaging: Box, Voltage - Output: 5V, 9V, 12V, Output Connector: USB A Receptacle, USB C Receptacle, Voltage - Input: 110 ~ 240 VAC, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Form: Wall Mount (Class II), Current - Output (Max): 3A, 2A, 1.5A, Input Connector: NEMA 1-15P, Region Utilized: North America, Part Status: Active, Power (Watts): 18 W.